Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Plus Bank oferuje powitalną lokatę do 4%

News Opublikowano: 29-11-2016

Wysoko oprocentowane lokaty jest w stanie zaproponować nowym klientom Plus Bank, który oferuje 4% w skali roku na trzymiesięcznej lokacie. Ponadto bank posiada kilka innych interesujących produktów oszczędnościowych, które mogą zwrócić uwagę osób polujących na najlepsze okazje.

Lokata progresywna ze średnim oprocentowaniem 4%

Dostępna w ofercie Plus Banku trzymiesięczna lokata progresywna uwzględnia średnie oprocentowanie na poziomie 4% rocznie. Minimalna wartość depozytu to 1000 zł, a maksimum określono na poziomie 10 000 zł. Ponadto każdy klient może założyć zaledwie jedną „Lokatę na Start”. Warto zwrócić uwagę, iż zerwanie lokaty przed terminem pozwala wypłacić odsetki na podstawie progresywnej stawki, która rośnie od 3% do 5% na przestrzeni trzech kolejnych miesięcy.

Lokata Internetowa na okres od 7 dni do 36 miesięcy

Klienci, którzy cenią swój czas mogą podjąć decyzję o założeniu Lokaty Internetowej, która może uwzględniać ulokowanie środków na 7, 14 dni bądź 1, 3, 6, 12, 24 lub 36 miesięcy. Oprocentowanie Lokaty Internetowej waha się w granicach od 1,20% do 2,00%. Zarówno wpłata, jak i wypłata środków na lokatę odbywa się w formie bezgotówkowej, a więc dzięki przelewom internetowym.

Dochodowa Lokata Dynamicznie Rosnąca

Konkurencyjną propozycję Plus Banku stanowi Lokata Dynamicznie Rosnąca, która charakteryzuje się dogodnymi terminami lokowania środków: na 3, 6, 15 lub 21 miesięcy. Jej oprocentowanie rośnie każdego miesiąca umożliwiając uzyskanie średniego oprocentowania lokaty, które wynosi 3,37% w przypadku propozycji na 21 miesięcy. Minimalna wartość lokaty to 3000 zł.

Bartosz
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *