Phinance – Nowy Targ

Oferta Phinance Nowy Targ

Jesteśmy największą firmą pośrednictwa finansowego, której misją jest zabezpieczenie spokoju finansowego Klientów. Za pośrednictwem kadry o najwyższych kwalifikacjach już od 18 lat na rynku zapewniamy kompleksowe usługi finansowe: inwestycje i oszczędności, ubezpieczenia oraz kredyty i leasingi, w tym:

  • kredyty hipoteczne idealnie skrojone do potrzeb klienta,
  • programy oszczędnościowe,
  • ubezpieczenia majątku,
  • ubezpieczenia na życie,
  • inwestycje kapitału,
  • specjalne oferty dla firm,
  • zarządzanie finansami sportowców.

Oferta Phinance nie tylko dla firm

Phinance to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, której głównym celem działalności jest profesjonalne doradztwo finansowe na najwyższym poziomie. Jest to obecnie czołowa firma doradztwa finansowego, powstała w 2002 roku. Zatrudnia tylko najlepszych ekspertów, dla których praca to prawdziwa pasja.

Doradcy Phinance to osoby z ogromną wiedzą i doświadczeniem, które potrafią korzystnie zarządzać finansami zarówno Klientów detalicznych, jak i biznesowych. Stawiają na nowoczesne i jednocześnie bezpieczne rozwiązania, które nie generują niepotrzebnego ryzyka – dopasowując strategie indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Posiadają stacjonarne oddziały Phinance w całej Polsce.

Z oferty Phinance mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy prowadzących małe, średnie i duże firmy – wszystkich, którzy chcą zainwestować, wziąć kredyt, skutecznie oszczędzać, czy wykupić korzystne ubezpieczenie.

Dlaczego warto wybrać ofertę Phinance?

Eksperci finansowi Phinance cechują się rozległą wiedzą i dużym doświadczeniem. Na bieżąco śledzą zmiany zachodzące w świecie finansów, dzięki czemu doskonale wiedzą, jak pomóc rozwijać się zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym.

Phinance to marka produktów finansowych skonstruowanych z instytucjami finansowymi, której głównym celem jest dostarczanie taniego i skutecznego produktu finansowego dla Klienta. Uczciwie budując od początku produkt, można przecież zabezpieczyć cele obu stron. Dostarczyć Klientowi rozwiązanie za korzystną cenę i jednocześnie umożliwić instytucji finansowej zysk. 

Oceń:
GD Star Rating
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Phinance - Nowy Targ Contact Details:
12 312 02 52 customer service ,
Tel:12 312 02 52 , E-mail: biuro(at)fe24.pl
Scroll to top