Phinance – Gdynia

Oferta Phinance Gdynia

Phinance to wiodąca firma oferująca profesjonalne planowanie finansowe w tym:

  • pomoc w bieżącej obsłudze,
  • odpowiedź na zachodzące zmiany rynkowe,
  • osobista analiza finansowa,
  • optymalizacja zawartych umów,
  • plan finansowy.

Kilka słów o Phinance

Phinance czołowa firma doradztwa finansowego w Polsce, powstała w 2002 roku w Poznaniu. Od tego czasu, doradcy współpracują już z ponad trzystoma tysiącami Klientów. Usługa tworzona przez Phinance oczywiście jest zorientowana wokół Klienta. Jej celem jest realizacja potrzeb Klienta i budowanie jego niezależności finansowej w oparciu o plan finansowy skonstruowany przez doradcę. 

Doradcy Phinance to osoby z ogromną wiedzą i doświadczeniem, które potrafią korzystnie zarządzać finansami zarówno Klientów detalicznych, jak i biznesowych. Stawiają na nowoczesne i jednocześnie bezpieczne rozwiązania, które nie generują niepotrzebnego ryzyka – dopasowując strategie indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Posiadają stacjonarne oddziały Phinance w całej Polsce.

Z oferty Phinance mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy prowadzących małe, średnie i duże firmy – wszystkich, którzy chcą zainwestować, wziąć kredyt, skutecznie oszczędzać, czy wykupić korzystne ubezpieczenie.

Dlaczego warto wybrać Phinance?

Eksperci finansowi Phinance cechują się rozległą wiedzą i dużym doświadczeniem. Na bieżąco śledzą zmiany zachodzące w świecie finansów, dzięki czemu doskonale wiedzą, jak pomóc rozwijać się zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym.

Oferują długofalowe rozwiązania i proponują przemyślane strategie, które opierają w myśl zasady: maksimum korzyści przy minimum ryzyka. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Oceń:
GD Star Rating
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Phinance - Gdynia Contact Details:
12 312 02 52 customer service ,
Tel:12 312 02 52 , E-mail: biuro(at)fe24.pl
Scroll to top