Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Oszczędzanie i inwestowanie w ING Banku Śląskim z Trenerem Finansowym!

News Opublikowano: 02-12-2016

ING Bank Śląski wprowadził w listopadzie 2016 roku ciekawe udogodnienie dla klientów zainteresowanych oszczędzaniem i inwestowaniem swojego kapitału. Trener Finansowy ING to nowa funkcjonalność systemu bankowości elektronicznej instytucji, dzięki której klientom będzie łatwiej zarządzać swoimi środkami.

Trener Finansowy ułatwi oszczędzanie i inwestowanie klientom ING Banku Śląskiego

Aplikacja Trener Finansowy dzięki analizie sytuacji finansowej będzie podpowiadał klientom w indywidualny sposób, w co inwestować zgromadzony kapitał, jak oszczędzać posiadane środki (proponując fundusze, lokaty). Trener Finansowy to aplikacja, której głównym założeniem jest spersonalizowane doradztwo, dzięki któremu wyznaczanie finansowych celów, kontrola wydatków będą łatwiejsze do zrealizowania.

Trener Finansowy to narzędzie adresowane przede wszystkim do klientów, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z oszczędzaniem i inwestowaniem, posiadają pewne nadwyżki kapitału i nie wiedzą „co dalej”. Aplikacja ING Banku Śląskiego dokonuje analizy sytuacji finansowej klienta na podstawie osiąganych przez niego dochodów, wydatków oraz wieku. Trener Finansowy dostępny jest zarówno na pośrednictwem komputera, jak i telefonu, czy tabletu.

Umiejętne zarządzanie swoimi środkami wymaga namysłu i pewnego doświadczenia, jeśli jesteśmy zupełnymi nowicjuszami w tej dziedzinie, a posiadamy produkty w ING Banku Śląskim, warto skorzystać z nowej formy doradztwa finansowego.

Malwina
Oceń:
Ocena: 1.0/5 (liczba glosow: 1)
Oszczędzanie i inwestowanie w ING Banku Śląskim z Trenerem Finansowym!, Oszczędzanie i inwestowanie w ING Banku Śląskim z Trenerem Finansowym!, 1.0 out of 5 based on 1 rating Oszczędzanie i inwestowanie w ING Banku Śląskim z Trenerem Finansowym!

Opinie

  1. Czy ten trener nauczy jak korzystać z nowego systemu bankowości internetowej ing? By twórcy tak to skomplikowali, że chyba tylko oni potrafią coś znaleźć.

    • Tak jest w każdych systemach, niestety/ Np. w aplikacji mobilnej mBanku mimo, że wyłączysz propozycje przelewów przyszłych (generowana jest ona na podstawie historii operacji dokonanych wcześniej) TO I TAK aplikacja, z uporem maniaka, będzie proponowała kolejne przelewy – mimo, w ustawieniach odznaczymy tę opcję.
      No ale trzeba takie rzeczy zgłaszać – jak widać ewidentnie banki odpuściły sobie testy użyteczności :( (no albo zrobiły to „po łebkach”)

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *