Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Okazja w mBanku – kredyt konsolidacyjny z niskim oprocentowaniem

News Opublikowano: 06-01-2017

Kolejny bank w ostatnich dniach postanowił uatrakcyjnić ofertę kredytu konsolidacyjnego. Wszyscy dłużnicy, którzy nie radzą sobie ze spłatą różnych zobowiązań, mogą od stycznia 2017 roku zaciągnąć kredyt na ich konsolidację w mBanku na bardzo korzystnych warunkach. Szczegóły znajdziecie w dalszej części wpisu.

Dlaczego warto zaciągnąć kredyt konsolidacyjny mBank?

Głównym atutem kredytu konsolidacyjnego w mBanku jest obniżone oprocentowanie na poziomie 6,89% – 8,89%. To oczywiście nie wszystko. Klienci zainteresowani konsolidacją długów mogą skorzystać również z niższej prowizji wynoszącej od 5,99% do 6,49%.

lle środków maksymalnie jest skłonny pożyczyć nam bank na konsolidację naszych zobowiązań? Jak czytamy w regulaminie promocji, potencjalny kredytobiorca może wnioskować o nie więcej niż 180 000 złotych. Okres spłaty kredytu konsolidacyjnego wynosi nawet 96 miesięcy.

Na koniec dodajmy, że akcja promocyjna w mBanku potrwa tylko do końca stycznia bieżącego roku. Jeśli myślimy o konsolidacji naszych kredytów odnawialnych, samochodowych, ratalnych, gotówkowych, czy innych produktów zadłużeniowych – nie pozostało już zbyt wiele czasu na złożenie wniosku. To całkiem interesująca oferta, z pewnością warto ją przeanalizować.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *