Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Okazja dla miłośników lokat – Toyota Bank

News Opublikowano: 05-04-2017

Wszyscy sympatycy produktów depozytowych, którzy zastanawiają się na jakim rachunku warto ulokować zgromadzone oszczędności powinni przyjrzeć się w marcu 2017 roku propozycji Toyota Banku, dzięki której mogą oni osiągnąć pewny i całkiem atrakcyjny zysk. O czym dokładnie mowa? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Wysoko oprocentowana lokata Toyota Bank

W ramach najnowszego depozytu Toyota Banku, klienci mogą zdeponować na prawie pół roku nawet 13 000 złotych (dodajmy, że jeden klient może założyć aż 10 lokat, czyli łącznie zdeponować nawet 130 000 złotych). Oprocentowanie produktu wynosi 2,50%, to uczciwa i dosyć korzystna stawka w porównaniu z tym, co oferują klientom konkurencyjne banki.

Pewną niedogodnością jest wymóg założenia ROR-u (który jest całkowicie darmowy przez 182 dni, następnie miesięczna opłata za konto wynosi 2,49 zł) przez przyszłego właściciela lokaty – jednak konieczność wzięcia dodatkowego produktu, to jedyny minus tej oferty.

Co więcej, osoby będące kierowcami mogą dodatkowo otrzymać zwrot za zakup paliwa o wartości maksymalnej wynoszącej 600 złotych-nie da się ukryć, że to kuszące udogodnienie dla zmotoryzowanych deponentów. Lokata zakładana jest całkowicie zdalnie – wystarczy wypełnić e-wniosek i czekać na kontakt ze strony banku. Z pewnością warto zainteresować się tą propozycją, zwłaszcza jeśli posiadamy samochód.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *