Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Oferta specjalna lokaty dla klientów Credit Agricole

News Opublikowano: 11-08-2016
oszczednosci

Oszczędzający mogą skorzystać z szerokiego wachlarzu propozycji, jakie oferują im banki. Lokaty krótkoterminowe nieprzerwanie od lat cieszą się wśród Polaków dosyć dużą popularnością. Nową propozycję depozytową przygotował dla klientów w sierpniu 2016 Credit Agricole. Przyjrzyjmy się bliżej ofercie promocyjnej tego banku.

Lokata o wyższym oprocentowaniu – warunki promocji

Credit Agricole oferuje oszczędzającym posiadającym w tym banku konto osobiste Lokatę z Plusem, której oprocentowanie może wynieść do 2,10% (jego wysokość jest uzależniona od wartości comiesięcznych wpływów na rachunek osobisty). Klienci mogą założyć Lokatę z Plusem na pół roku lub na rok.

Warto podkreślić, że w ramach jednego ROR-u oszczędzający może założyć dowolną liczbę depozytów bankowych, ale co miesiąc na rachunek musi wpłynąć minimum 1000 złotych.

Jak założyć lokatę w Credit Agricole? Bank nie wymaga od klienta osobistej wizyty w placówce, możemy założyć depozyt z domu, wypełniając internetowy wniosek lub dzwoniąc na infolinię instytucji. Kapitalizacja odsetek następuje standardowo pod koniec okresu lokacyjnego.

Jeśli zerwiemy lokatę w ciągu 21 dni od jej założenia, niestety stracimy wszystkie wypracowane odsetki. Zamykając lokatę po upływie 3 tygodni od jej otwarcia, oprocentowanie środków wyniesie 1,00%, nie warto więc wypłacać pieniędzy przed czasem. Oczywiście wszystkie lokaty Credit Agricole są objęte gwarancją BFG.

Czy warto ulokować oszczędności na Lokacie z Plusem? Nie do końca, na rynku bez problemu znajdziemy lepiej oprocentowane depozyty.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *