Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Oferta promocyjna Provident przedłużona

News Opublikowano: 07-09-2016

Provident to jedna z najpopularniejszych firm pożyczkowych w Polsce, z której usług korzystają tysiące Polaków. Jednym z produktów, który cieszył się szczególnie dużym zainteresowaniem ze strony klientów była tzw. Pożyczka Samoobsługowa. Firma postanowiła pod konie sierpnia 2016 wznowić akcję promocyjną tego produktu i ponownie włączyć go do swojej oferty.

Pożyczka Samoobsługowa Provident znów dostępna

Wszyscy potencjalni pożyczkobiorcy, którzy do tej pory nie korzystali z usług firmy Provident, mogą zaciągnąć pożyczkę na specjalnych warunkach. Jeśli spłacimy wszystkie pożyczone środki ciągu 30 dni, oddamy firmie dokładnie tyle samo pieniędzy, ile pożyczyliśmy, bez żadnych dodatkowych kosztów. O kwoty jakiej wysokości możemy wnioskować? Provident oferuje nowym klientów pożyczkę na promocyjnych warunkach wartości od 300 do 4000 złotych.

Uzyskane środki możemy również spłacać ratalnie przez okres kwartału, 6, 12 lub 18 miesięcy, zgodnie z elastycznie dopasowanym harmonogramem. Plusem oferty jest minimum formalności i szybka decyzja o przyznaniu potrzebnych środków.

Jak zaciągnąć Pożyczkę Samoobsługową? Klienci mają do wyboru skorzystanie z tradycyjnego kanału dystrybucji (wizyta w jednej z placówek firmy) lub za pośrednictwem Internetu. Pożyczka znów jest dostępna w promocji „Zero za miesiąc” od końca sierpnia bieżącego roku, a koniec okresu promocyjnego przypada 25 października 2016.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Tagi:
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *