Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowy kredyt w ofercie Banków Spółdzielczych

News Opublikowano: 09-09-2016
kobieta

Początek września to czas zwiększonych wydatków w przypadku wielu polskich rodzin. Jedni szykują nowe wyprawki swoim dzieciom, inni rozpoczynają remonty mieszkań. Z tego względu Banki Spółdzielcze BPS przygotowały nową ofertę zadłużeniową dla swoich klientów. Wygodny Kredyt na Szczęście to produkt, któremu przyjrzymy się bliżej w poniższym wpisie.

Wygodny Kredyt na Szczęście w Bankach Spółdzielczych – podstawowe informacje

Środki otrzymane w ramach Wygodnego Kredytu na Szczęście możemy przeznaczyć na dowolny cel. Oprocentowanie tego produktu zaczyna się już od 5,00%, co jest całkiem atrakcyjną stawką. Jednak maksymalny okres kredytowania, z którego mogą skorzystać potencjalni kredytobiorcy wynosi zaledwie 36 miesięcy, co możemy uznać za pewien minus tej oferty. Warto wspomnieć, że klient ma możliwość wybrania dowolnego dnia, w którym będzie regulował zaciągnięte zobowiązanie.

Dla przykładu reprezentatywnego, średnie RRSO kredytu z rozszerzonym pakietem ubezpieczeń wynosi 15,88%, co nie jest najniższą stawką, ale klienci posiadający rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w swoim Banku Spółdzielczym mogą liczyć na korzystniejsze warunki. W większości banków maksymalna kwota kredytu to 10 000 – 15 000 złotych, nie są to może duże kwoty, ale w zupełności zadowolą klientów potrzebujących niewielkiego zastrzyku gotówki. Plusem oferty jest minimum formalności i szybka decyzja kredytowa ze strony instytucji.

Na koniec przypomnijmy, że kredyt dostępny jest we wszystkich placówkach Banków Spółdzielczych BPS.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *