Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowy kredyt konsolidacyjny od BGŻ BNP Paribas dla rolników

News Opublikowano: 22-03-2017

BGŻ BNP Paribas w marcu 2017 roku oferuje klientom z branży rolniczej nowy kredyt konsolidacyjny (czyli przeznaczony na spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych bankach). Jakie są warunki przyznania typu kredytu, słowem kto konkretnie może o niego wnioskować? Szczegóły poniżej.

Kredyt konsolidacyjny dla osób z branży rolniczej – to musisz wiedzieć

Na początek wspomnijmy o maksymalnej kwocie, jaką skłonny jest pożyczyć klientom BGŻ BNP Paribas. 4 mln złotych to naprawdę spora kwota, którą dłużnik musi zwrócić nie później, niż po upływie trzech dekad (oczywiście kredytobiorca może uregulować dług znacznie wcześniej). Co więcej kredytobiorca nie musi wpłacać wkładu własnego przy zaciąganiu tego typu zobowiązania. W przypadku, gdy kredyt ma finansować zadłużenie wynikające z zakupu budynku rolnego bank może wymagać zabezpieczenia w formie hipoteki.

Jakie długi można skonsolidować w ramach tego kredytu? Pożyczki i kredyty gotówkowe, kredyty inwestycyjne, a także opłaty karne za wcześniejszą spłatę innych zobowiązań.

Klienci, którzy pracują w rolnictwie (dokładnie zajmujący się szeroko rozumianym wytwórstwem) i chcą połączyć kilka rat w jedną – powinny dokładniej przyjrzeć się najnowszej propozycji kredytowej BGŻ BNP Paribas.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *