Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowy kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas

News Opublikowano: 26-08-2016
portfel

Kredyty gotówkowe to jedne z najpopularniejszych produktów bankowych. BGŻ BNP Paribas przygotował dla klientów w sierpniu 2016 nową ofertę kredytową. W ramach akcji promocyjnej kredytobiorcy mogą skorzystać z dosyć atrakcyjnego oprocentowania na poziomie od 4,99%. Przeanalizujmy warunki nowego kredytu gotówkowego tej instytucji finansowej.

Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas – podstawowe informacje

Osoby zainteresowane kredytem gotówkowym, mogą pożyczyć do 150 000 złotych (przykład reprezentatywny z oprocentowaniem 4,99% – RRSO 11,81%). Uzyskane środki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel konsumpcyjny (podróże, nowe meble, czy remont mieszkania). Bank umożliwia klientom spłatę kredytu w ciągu maksymalnie 7 kolejnych lat.

Kto może starać się o kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas? Wszyscy klienci, którzy uzyskują stałe dochody z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło, prowadzące działalność gospodarczą lub rolniczą, a także emeryci i renciści oraz freelancerzy. Bank oferuję możliwość spłaty kredytu w ratach równych (co miesiąc). Klienci mogą również skorzystać z opcji ubezpieczenia kredytu (do wyboru są 3 pakiety ubezpieczeń).

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy na promocyjnych warunkach? Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz, zadzwonić na infolinię banku lub odwiedzić jeden z oddziałów instytucji. Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej BGŻ BNP Paribas promocyjna oferta kredytu jest dostępna do końca października tego roku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *