Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowy kredyt dla przedsiębiorców – BIZ Bank

News Opublikowano: 18-08-2016
biznesmen

Wielu polskich przedsiębiorców wspomaga się kredytami bankowymi, dla niektórych to jedyna szansa na utrzymanie się na rynku. BIZ Bank, który specjalizuje się w usługach finansowych dla firm, przygotował w sierpniu 2016 nową propozycję kredytową dla wszystkich klientów prowadzących własny biznes. Jaką? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Kredyt do 200 000 złotych na dowolny cel – warunki oferty

BIZ Bank oferuje przedsiębiorcom do 200 000 złotych środków, które klient może spożytkować w dowolny sposób na przykład na konsolidację innych zobowiązań lub zakup firmowego sprzętu. W trakcie trwania umowy kredytowej, klient może wydłużyć czas trwania spłaty zobowiązania do pół roku, zmienić termin płatności rat kredytowych oraz skorzystać z wakacji kredytowych na 90 dni.

Oprocentowanie produktu może wynieść nawet 4,7%, co jest całkiem atrakcyjną ofertą. Zaciągnięty kredyt można spłacać aż przez 144 miesiące (rynkowym standardem jest 120 miesięcy). BIZ Bank pobiera 0,99% prowizji od udzielenia kredytu. Zainteresowani kredytem dla przedsiębiorców mogą wypełnić elektroniczny wniosek, zadzwonić na infolinię instytucji lub osobiście odwiedzić jedną z placówek banku.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc ubiegać się o kredyt dla firm w BIZ Banku? Wystarczy okazać PIT za ostatni rok. BIZ Bank gwarantuje przelanie środków na rachunek klienta do 24 godzin od wydania pozytywnej decyzji o przyznaniu kredytu.

Jeśli potrzebujemy w najbliższym czasie dodatkowych środków dla naszej firmy, warto przeanalizować nową ofertę BIZ Banku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *