Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowość w ofercie Noble Bank – lokata rentierska

News Opublikowano: 23-09-2016
pieniadz

Lokata rentierska to produkt, który ma w swojej ofercie zaledwie kilka instytucji finansowych, zapewne ze względu na niewielkie zainteresowanie ze strony klientów. We wrześniu 2016 Noble Bank poszerzył swoją ofertę depozytową o Lokatę Rentierską z oprocentowaniem na poziomie 2,70 lub 2,80%, w zależności od długości okresu lokacyjnego. Przyjrzymy się bliżej tej propozycji banku.

Nowa Lokata Rentierska Noble Bank – jakie warunki?

Lokata Rentierska Noble Bank, jak zresztą wszystkie produkty tej instytucji, powstała z myślą o klientach, którzy wyróżniają się wysokimi dochodami. Minimalny próg wpłaty środków na rachunek to 150 000 złotych, a maksymalna kwota, jaką możemy zdeponować to imponująca suma, bo aż 20 000 000 złotych.

W przypadku zdeponowania środków na okres 2 lat, oprocentowanie depozytu wyniesie 2,70%, Ci klienci, którzy zamrożą środki na 3 lata, mogą liczyć na oprocentowanie na poziomie 2,80%. Warto dodać, że Noble Bank wymaga od deponentów posiadania rachunku osobistego Noble Bank, jeśli saldo będzie wynosiło przynajmniej 200 000 złotych, konto będzie całkowicie darmowe. Wypłata wypracowanych odsetek następuje raz w miesiącu, klient sam wybiera sobie dogodny dzień wypłaty środków.

Oferta Lokaty Rentierskiej Noble Bank jest ważna od początku września bieżącego roku, aż do odwołania. Jeśli dysponujemy odpowiednio wysokimi środkami i bez przeszkód możemy zamrozić swoje zaoszczędzone środki na 24 lub 36 miesięcy, warto zwrócić uwagę na tę propozycję.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *