Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowość w ofercie Millennium Banku – ubezpieczenie OC przez aplikację mobilną

News Opublikowano: 09-09-2016
auto

Dobra wiadomość dla posiadaczy smartfonów, którzy poszukują nowego ubezpieczenia komunikacyjnego. Jak czytamy na portalu PR News w sierpniu 2016 roku, już wkrótce Millennium Bank jako pierwszy w kraju, umożliwi klientom zakup polis OC w 100% przez Internet, to dla wielu osób duży komfort i oszczędność czasu.

Ubezpieczenie komunikacyjne online

Millennium Bank umożliwi klientom zakup polis komunikacyjnych zarówno za pośrednictwem aplikacji mobilnej, jak i specjalnego systemu transakcyjnego. Zakup ubezpieczenia zajmie kilka chwil. Wystarczy, że klient zeskanuje kod dowodu rejestracyjnego samochodu, a wszystkie dane automatycznie się uzupełnią.

Jakie typy ubezpieczeń będą mogli nabyć klienci w ten innowacyjny sposób? OC/AC, NNW, Assistance (obowiązujące zarówno w Polsce lub za granicą), oraz ubezpieczenia szyb. Ubezpieczenia jakiego towarzystwa będą dostępne za pośrednictwem kanału online? Aktualnie pierwszym partnerem Millennium Banku jest ERGO Hestia (polisa z opcją rozłożenia składki na 12 dogodnych płatności co miesiąc), ale w przyszłości ta oferta zostanie poszerzona o inne firmy.

Możliwość zakupu polis komunikacyjnych całkowicie online to nowość w branży bankowości elektronicznej. Nie trudno się domyślić, że z pewnością w ślad za Millennium Bankiem pójdą wkrótce konkurencyjne instytucje finansowe. Fani nowoczesnych technologii z pewnością będą usatysfakcjonowani.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *