Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowość w ofercie leasingowej ING

News Opublikowano: 28-09-2016
oc-kierowca

Leasingobiorców przybywa z roku na rok, a banki idąc za ciosem popularności tego typu usług, poszerzają swoje oferty o nowe możliwości. Nie inaczej zrobił ING Bank Śląski. Od września 2016 instytucja oferuje nie tylko leasing samochodów osobowych, ale i ciężarowych, a także przyczep i ciągników. Przyjrzyjmy się z bliska tej nowej opcji.

Leasing ciężarówek ING – szczegóły oferty

Program ING Truck powstał z myślą o osobach prowadzących działalność związaną z usługami transportowymi. Jak zapewniają przedstawiciele ING Banku Śląskiego, przedsiębiorcy nie muszą obawiać się skomplikowanych procedur, proces wnioskowania o leasing został uproszczony do minimum. Instytucja gwarantuje podjęcie decyzji o przyznanie leasingu na ciężarówkę w ciągu jednego dnia.

Klienci zainteresowani ofertą leasingu pojazdów ciężarowych, mogą wziąć w leasing zarówno samochody nowe, jak i te z drugiej ręki, ale nie starsze niż 8 lat. W ramach programu ING Truck przedsiębiorca może wnioskować o kwoty do 700 000 złotych netto, takie stawki nie są często spotykane na polskim rynku. Klienci detaliczni mogą z kolei otrzymać do 150 000 złotych.

Jak widać nowa oferta leasingowa ING pozwala na swobodny wybór samochodów ciężarowych, naczep, czy ciągników, dzięki oferowanym wysokim kwotom. Jeśli planujemy rozszerzyć swoją flotę pojazdów transportowych, warto wziąć pod uwagę leasing właśnie w tej instytucji finansowej.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *