Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowość – pożyczka 0% w Alior Bank

News Opublikowano: 10-08-2016

Pożyczki to bez wątpienia jedne z ulubionych produktów bankowych Polaków. Dobra wiadomość dla osób planujących w najbliższym czasie skorzystać z tej opcji. Alior Bank kolejny raz pozytywnie zaskakuje, oferując w sierpniu 2016 naprawdę całkiem korzystne warunki nowej pożyczki gotówkowej. Wszyscy, którzy potrzebują dodatkowych pieniędzy w najbliższym czasie powinni przeczytać ten wpis do końca. Dlaczego warto skorzystać z nowego produktu pożyczkowego Alior Bank?

Podstawowe parametry pożyczki 0%

Oprocentowanie pożyczki w Alior Banku wynosi 0%, co sprawia, że jest to bardzo konkurencyjna oferta bankowa na rynku. Pożyczone środki pieniężne możemy spłacać przez okres od 3 miesięcy do maksymalnie roku. Instytucja finansowa może wesprzeć nas kwotą do 5000 złotych, nie są to może jakieś ogromne pieniądze, ale z pewnością wystarczą na wakacyjny wyjazd, czy zakup sprzętu RTV/AGD, weźmy też pod uwagę zerowy poziom oprocentowania tego produktu – coś za coś.

Oczywiście nie ma nic za darmo, Alior Bank pobiera za udzielenie pożyczki gotówkowej od każdego klienta prowizję w wysokości 7,9%, co jest dosyć wysoką stawką, ale mimo to warto zastanowić się nad promocyjną ofertą tej instytucji, jeśli potrzebujemy niewielkiej kwoty na realizację swoich konsumpcyjnych celów.

Jak zaciągnąć pożyczkę ZERO %? Wszystkie formalności możemy załatwić przez Internet, wypełniając elektroniczny wniosek. Alior Bank gwarantuje przelanie środków na nasz rachunek osobisty w ciągu 24 godzin od rozpatrzenia wniosku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *