Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowość dla inwestorów w ofercie PKO BP

News Opublikowano: 25-07-2016
ranking kredytów gotówkowych

Instytucje finansowe oferują bardzo szeroki wachlarz produktów inwestycyjnych, dzięki którym możemy pomnażać swój kapitał w bezpieczny, ryzykowny, stopniowy lub szybki sposób. Każdy klient może znaleźć optymalny dla siebie instrument do inwestowania pieniędzy. PKO BP w lipcu 2016 roku przygotował dla klientów nowy program inwestycyjny, przeanalizujmy tę ofertę.

Jak działa program inwestycyjny PKO BP?

Najprościej tłumacząc mechanizm działania najnowszego programu PKO PB, Autolokacja polega na przesuwaniu pieniędzy z lokaty na subfundusz (w etapach). Zakładamy standardową lokatę (na 12 miesięcy), a później co jakiś czas nasz kapitał jest konwertowany do wybranego subfunduszu, który umożliwia większe zyski.

Warto dodać, że cały proces funkcjonowania programu inwestycyjnego opiera się na automatyzacji, nie musimy sami zajmować się przenoszeniem pieniędzy z jednego miejsca na drugie, co zapewnia klientom przystępującym do programu dużą wygodę.

Kto powinien skorzystać z najnowszej propozycji PKO BP? Program ten jest dedykowany dla osób, które poszukują alternatywnych sposobów inwestowania kapitału. Warto nadmienić, że uczestnicy Programu Inwestycyjnego Autolokacja muszą liczyć się z pewnymi kosztami. Za samo przystąpienie bank pobiera opłatę w wysokości 2% lub 1% w zależności od wartości wpłaconego kapitału.

Podsumowując, jeśli zwykła lokata to dla nas za mało, warto rozważyć przystąpienie do programu Autolokacja, który nie wymaga dużego zaangażowania ze strony uczestników, a może przynieść atrakcyjniejszy zysk niż zwykłe depozyty terminowe.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *