Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowe ubezpieczenie w Citi Handlowym

News Opublikowano: 05-10-2016
umowa

Jak czytamy w październiku 2016 roku na portalu PR News, Citi Handlowy podjął współpracę z Towarzystwem Ubezpieczeń Warta, dodając do swojej oferty nowy produkt zapewniający klientom ochronę oraz możliwość oszczędzania środków pieniężnych. Przyjrzyjmy się bliżej efektowi współpracy tych dwóch instytucji.

Ubezpieczenie Warta w Citi Handlowym

Warta Plan na Przyszłość to już drugi produkt Warty w ofercie banku Citi Handlowy. Przejdźmy do szczegółów tej oferty.

Warta Plan na Przyszłość to nowy kompleksowy produkt Citi Handlowego, który posiada nie tylko ochronne, ale i oszczędnościowe cechy. Klient wpłaca systematycznie pewne kwoty pieniężne, dzięki którym może w przyszłości finansować za ich pomocą różne cele w przypadku kryzysowej sytuacji życiowej. Klient może liczyć na pewność przyszłych wypłat w ramach ubezpieczenia na dożycie.

Program ochronno-oszczędnościowy Warta Plan na Przyszłość oferuje ochronę tymczasową, dzięki której w przypadku zgonu w wyniku NW, bank wypłaca bliskim zmarłego klienta do 100 000 złotych. To nie wszystko. Polisa może zostać rozbudowana o dodatkowe punkty, w ramach których ubezpieczyciel wypłaci klientowi dodatkowe świadczenia w przypadku doświadczenia inwalidztwa.

Warta Plan na Przyszłość to ciekawa propozycja ubezpieczenia, która wzbogaciła ofertę produktową Banku Citi Handlowy. Warto rozważyć tę opcję jeżeli poszukujemy polisy ubezpieczeniowej.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *