Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowe ubezpieczenie i inwestycja – PKO BP

News Opublikowano: 18-08-2016
parasol

Ubezpieczenie to produkt, który zapewnia ochronę w przypadku doświadczenia różnych nieprzyjemnych zdarzeń życiowych. PKO Bank Polski w sierpniu 2016 postanowił poszerzyć swoją ofertę produktową, wprowadzając do niej nową propozycję Bezpieczny Kapitał+, dzięki któremu klienci instytucji mogą gromadzić oszczędności i jednocześnie być ubezpieczonymi na życie. Przyjrzyjmy się z bliska tej ciekawej ofercie.

Zysk i ubezpieczenie w jednym – PKO PB

Bezpieczny Kapitał+ jest dostępny w ofercie banku od 1 sierpnia 2016, główne cechy tego produktu to stała stopa zwrotu (przez cały okres trwania umowy z bankiem). Przykładowo każdy klient, który wpłaci na rachunek 30 000 złotych, na koniec kilkuletniego okresu umowy, otrzyma 30 000 złotych plus zysk wynikający ze stopy zwrotu wpłaconych środków.

Przechodząc do części ochronnej tego produktu, w odróżnieniu od standardowych lokat bankowych, posiadacze Bezpiecznego Kapitału+ mogą wybrać jedną z trzech opcji ubezpieczenia: Moja Rodzina, Moje Zdrowie lub Moje Dziecko. Każdez tych rozwiązań obejmuje nieco inny zakres ochrony, jednak w żadnym wypadku PKO BP nie wymaga od klientów poddania się badaniom lekarskim.

Z oferty ochronno-oszczędnościowej PKO BP mogą skorzystać klienci indywidualni, którym zależy na połączeniu ubezpieczenia z inwestowaniem. Instytucja zapowiada, że w najbliższych miesiącach rozwinie dotychczasową ofertę w zakresie ubezpieczeń o kolejne produkty z zakresu polis majątkowych oraz na życie.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *