Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa pożyczka leasingowa – BGŻ BNP Paribas

News Opublikowano: 06-03-2017

Oferta produktowa banku BGŻ BNP Paribas została wzbogacona w marcu 2017 roku o kolejny produkt – pożyczkę leasingową, z której mogą skorzystać przedsiębiorcy oraz osoby prowadzące gospodarstwa rolne. Czy warto zaciągnąć najnowszą pożyczkę leasingową BGŻ BNP Paribas?

Pożyczka leasingowa BGŻ BNP Paribas – co warto wiedzieć

Jakie korzyści wynikają z najnowszego produktu leasingowego BGŻ BNP Paribas? Na początku wspomnijmy, że dzięki pożyczce leasingowej możemy sfinansować do 100 procent wartości inwestycji brutto. Plusem oferty jest również długi okres kredytowania, bo do 7 lat. Pożycza dostępna jest zarówno w złotówkach, jak i w euro-w zależności od tego, w jakiej walucie dochody uzyskuje pożyczkobiorca.

Potencjalni pożyczkobiorcy mają do wyboru dwa warianty pożyczki leasingowej; zwykły oraz europejski, dzięki któremu możemy finansować inwestycje, które wspomagają również dotacje z Unii Europejskiej. Co więcej klient nie musi posiadać statusu płatnika VAT. Dzięki pożyczce można sfinansować na przykład maszyny rolnicze, nieruchomości lub pojazdy.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę leasingową BGŻ BNP Paribas? Wystarczy zadzwonić na infolinię instytucji finansowej lub odwiedzić jedną z placówek banku. To całkiem interesująca oferta.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *