Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa pożyczka karnawałowa od Alior Banku

News Opublikowano: 24-02-2017

Końcówka karnawału to nie tylko ostatnia chwila na dobrą zabawę, Alior Bank postanowił wykorzystać ostatni tydzień lutego 2017 roku do promocji nowej pożyczki gotówkowej z prowizją i oprocentowaniem niższym niż standardowo aż o 50%. Przyjrzyjmy się bliżej tej interesującej propozycji. Czy warto skorzystać z tego produktu?

Pożyczka gotówkowa  w Alior Banku – to musisz wiedzieć

Na początek przybliżmy podstawowe parametry karnawałowej pożyczki w Alior Banku. Klient może wnioskować o 10 000 złotych (spłata w ciągu dwóch lat) lub o dwa razy więcej, czyli 20 000 złotych (spłata w ciągu trzech lat). Jak czytamy w regulaminie instytucja finansowa zobowiązuje się przelać środki w ciągu 24 godzin.

Powołując się na reprezentatywny przykład – przy pożyczeniu 10 000 złotych i uwzględnieniu promocyjnych warunków – całkowity koszt pożyczki gotówkowej wyniesie około 1083 złotych. Klienci, którzy wybiorą droższy wariant, poniosą w przybliżeniu koszt rzędu 2760 złotych.

Jak uzyskać potrzebne pieniądze? Wszystkie formalności możemy załatwić całkowicie zdalnie, wystarczy, że złożymy elektroniczny wniosek, po jego pozytywnym rozpatrzeniu skontaktuje się z nami doradca Alior Banku i w ciągu dnia nasze konto osobiste zostanie zasilone daną kwotą.

Czy warto zaciągnąć nową pożyczkę Alior Banku? Naszym zdaniem zdecydowanie tak, to naprawdę dobra okazja.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *