Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa pożyczka gotówkowa w Alior Banku

News Opublikowano: 18-11-2016
portfel

Osoby potrzebujące szybkiej gotówki przed świętami mogą od połowy listopada 2016 roku skorzystać z najnowszej pożyczki Alior Bank oprocentowanej na niecałe 5%. Przeanalizujmy z bliska warunki tego produktu zadłużeniowego, który kilka dni temu poszerzył ofertę tej instytucji finansowej.

Pożyczka gotówkowa Alior Bank – dla kogo?

Najmocniejszym punktem tej oferty jest stosunkowo niskie oprocentowanie na poziomie 4,90% do kwoty nie przekraczającej 15 000 złotych. Warto wspomnieć o RRSO, które wynosi 9,50% (przykład reprezentatywny: 14 000 złotych). Ile wynosi maksymalna kwota, jaką może pożyczyć nam pożyczkodawca? Klient może uzyskać nawet 200 000 złotych pożyczki gotówkowej na dowód – to naprawdę sporo.

Jak wnioskować o pożyczkę gotówkową Alior Bank? Zgodnie z regulaminem oferty pożyczkowej, aby uzyskać potrzebne środki pieniężne wystarczy okazać dowód osobisty – instytucja nie wymaga od klientów przedstawiania żadnych dodatkowych zaświadczeń. Jak podkreślają przedstawiciele banku, pożyczkobiorca może otrzymać pieniądze już podczas pierwszej wizyty, ponieważ załatwianie wszystkich formalności zostało ograniczone do minimum.

Na koniec warto podkreślić, że z promocyjnych warunków mogą skorzystać wszystkie osoby, które aktualnie nie mają pożyczki gotówkowej w Alior Banku. Wystarczy udać się do jednej z placówek stacjonarnych instytucji. Porównując propozycje pożyczkowe konkurencji stwierdzamy, że z pewnością jest to oferta godna rozważenia.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *