Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa polisa na życie Raiffeisen Bank na dużą kwotę

News Opublikowano: 06-10-2016

Ubezpieczenie na życie gwarantuje m.in. bezpieczeństwo finansowe bliskim ubezpieczonego klienta, w przypadku jego śmierci. Bank prześcigają się w coraz to nowych ofertach polis na życie. W październiku 2016 roku Raiffeisen Bank wzbogacił swoją ofertę produktową o nowe ubezpieczenie, po którego wykupieniu klient jest ubezpieczony na niebagatelną kwotę okrągłego miliona złotych. Przyjrzymy się dokładnie tej propozycji, czy warto ubezpieczać się na tak dużą sumę?

Polisa na życie Raiffeisen Bank na milion – podstawowe informacje

Jak przedstawiają się szczegółowe warunki nowego ubezpieczenia na życie o wartości miliona złotych? Rodzina klienta Raiffeisen Bank, który wykupi tę polisę, nie będzie musiała się martwić o koszty związane z pogrzebem, gdyż ubezpieczyciel pokrywa wszystkie wydatki wynikłe z tego tytułu.

Ponadto bliscy zmarłego będą uprawnieni do otrzymania 1 miliona złotych jeśli ulegnie on nieszczęśliwemu wypadkowi ze skutkiem śmiertelnym. Warto wspomnieć, że wśród wyłączeń bank wymienia zgon w wyniku uprawiania sportów ekstremalnych oraz prowadzenia auta bez prawa jazdy (lub pod wpływem alkoholu, czy środków odurzających).

Wysokość miesięcznej składki wynosi 195 złotych. Okres ubezpienia to rok, poźniej jest ono automatyczne odnawiane, aż do ukończenia przez ubezpieczonego 75 roku życia.

Nowa polisa na życie oferowana Raiffeisen Bank to z pewnością oferta, która wyróżnia się na rynku pośród propozycji konkurencji. W przypadku mniej zamożnych osób, takie ubezpieczenie może stanowić skuteczne zabezpieczenie finansowe przyszłości rodziny ubezpieczonego w przypadku jego nagłej śmierci.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *