Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa oferta lokaty BGŻOptima

News Opublikowano: 26-01-2017
lokata

Koniec stycznia 2017 roku to dobry czas dla osób, które lubią deponować swoje środki na lokatach. Kilka banków właśnie pod koniec pierwszego miesiąca nowego roku postanowiło wystartować z akcjami promocyjnymi tego typu produktów oszczędnościowych – w tym BGŻOptima. Przyjrzymy się bliżej warunkom nowej lokaty Deklasującej – czy warto ją założyć?

Lokat BGŻOptima – podstawowe informacje

Oprocentowanie najnowszej lokaty BGŻOptima wynosi 2,30% – to ani mało ani dużo, ale biorąc pod uwagę bardzo wysoki próg maksymalnej wpłaty – 300 000 złotych (jak czytamy w regulaminie jeden klient może założyć trzy depozyty każdy po 100 000 złotych) oferta robi się znacznie bardziej atrakcyjna.

Dodajmy, że na rachunku możemy ulokować jedynie nowy kapitał. Kto może zostać posiadaczem promocyjnej lokaty Deklasującej? Wszystkie osoby, które w ciągu ostatniego roku nie miały konta osobistego BGŻOptima – pozostali muszą ”obejść się smakiem”.

Jeśli dysponujemy dużą nadwyżką finansową i chcielibyśmy zamrozić na jakiś czas nasze pieniądze na lokacie – propozycja BGŻOptima jest warta głębszej analizy, jednak nie zastanawiajmy się zbyt długo, bo jest to oferta limitowana – w promocji może wziąć udział tylko 5000 pierwszych uczestników.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *