Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa oferta kredytów Deutsche Bank

News Opublikowano: 22-07-2016
firma

Jak czytamy na portalu PRnews Deutsche Bank postanowił w lipcu 2016 znacznie rozbudować swoją ofertę kredytów dla przedstawicieli wolnych zawodów (m.in. dla lekarzy, księgowych, pielęgniarek, adwokatów i farmaceutów). Przyjrzyjmy się bliżej nowej propozycji tej instytucji finansowej.

Kredyty Deutsche Bank dla pracujących na własny rachunek

Kredyt Biznes Hipoteka to produkt, dzięki któremu klienci banku mogą pokrywać wydatki związane z codziennym funkcjonowaniem swojej firmy. Maksymalny okres spłaty kredytu hipotecznego wynosi 15 lat. Od teraz ten produkt zadłużeniowy będzie dostępny nie tylko w złotówkach, ale i innych walutach (euro oraz USD). Przedstawiciele wolnych zawodów mogą starać się nawet o 4 mln złotych. Z kredytu mogą skorzystać nie tylko klienci prowadzący własną działalność, ale i spółki osobowe, czy kapitałowe.

Dobra wiadomość dla osób wykonujących wolne zawody i prowadzących własną działalność gospodarczą. Deutsche Bank wydłużył okres spłaty Kredytu dla Profesjonalistów do 120 miesięcy, którego maksymalna kwota wynosi aż 400 000 złotych.

Ponadto kredytodawca postanowił zminimalizować ilość wymaganych dokumentów i uprościć formalności związane ze staraniem się o dodatkowe środki na rozwój swojego biznesu. Nie musimy przedstawiać instytucji biznes planu ani zaświadczeń z Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Uproszczone procedury starania się o produkty kredytowe oraz wydłużony czas spłaty czynią kredyty Deutsche Bank jeszcze bardziej konkurencyjnymi na rynku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *