Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa odsłona Lokaty Bezkarnej w BGŻ Optima

News Opublikowano: 24-06-2016
kobieta

Mimo że lokaty bankowe nie gwarantują wysokich zysków, nie zraża to Polaków do ich regularnego zakładania. BGŻ Optima wystartował w 3 tygodniu czerwca 2016 roku z akcją promocyjną jednego z najpopularniejszych produktów depozytowych – Lokaty Bezkarnej. W ramach czerwcowej promocji „Maksymalna dawka zysków” oszczędzający będą mogli założy 90-dniową lokatę oprocentowaną na 3% w skali roku. Jak przedstawiają się pozostałe parametry tego depozytu?

Lokata kwartalna 3% – warunki promocji

Oszczędzający może założyć depozyt za pośrednictwem Internetu, dzwoniąc na infolinię lub podczas osobistej wizyty w placówce banku. Na lokacie możemy zdeponować od 1000 zł do 100 000 złotych, co jest dosyć standardową opcją. Zgodnie z obowiązującym regulaminem, depozyt zakładamy na 3 miesiące.

Co ciekawe, nawet jeżeli posiadacze Lokaty Bezkarnej zerwą ją przed końcem nie poniosą żadnych konsekwencji, czyli nie utracą wypracowanych do tej pory odsetek – jest to rzadkość w tego typu ofertach. Jeden oszczędzający może założyć tylko jeden depozyt.

Czy warto zakładać lokatę na 90 dni w BGŻ Optima? Oferowane 3% jest aktualnie jedną z najwyższych stawek na rynku depozytów, ponadto bank gwarantuje nam również wypłatę odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty. Warto oczywiście obserwować na bieżąco inne oferty krótkoterminowych lokat, aby nie przegapić tych opartych na korzystniejszym oprocentowaniu.

Akcja promocyjna „Maksymalna dawka zysków” będzie dostępna dla klientów do 22 lipca 2016 roku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *