Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa Lokata Tylko Teraz – 2,75%

News Opublikowano: 28-09-2016
kobieta

Idea Bank to instytucja finansowa, która oferuje miłośnikom lokat bankowych największy wybór dosyć atrakcyjnie oprocentowanych depozytów. Nie bez powodu lokaty właśnie tego banku wygrywają w wielu rankingach. Jaką oferta czeka na oszczędzających zainteresowanych zamrożeniem swojego kapitału na jakiś czas we wrześniu 2016?

Nowa lokata Idea Bank – szczegóły promocji

Lokata Tylko Teraz to cyklicznie pojawiająca się oferta depozytowa, która zwykle dostępna jest przez krótki czas i trzeba stale obserwować pojawiające się promocje bankowe, aby skorzystać z niespodziewanej oferty.

Lokata Tylko Teraz zakładana jest na 60 dni, jej oprocentowanie wynosi 2,75%, co nie jest najgorszą stawką biorąc pod uwagę propozycje konkurencji. Plusem oferty jest wysoki maksymalny próg wpłaty zaoszczędzonego kapitału, bo aż milion złotych. Minimalna kwota, jaką musimy wpłacić na rachunek to 500 złotych. I bardziej i mniej zamożni mogą więc skorzystać z okazji.

Jak założyć lokatę krótkoterminową Tylko Teraz? Zgodnie z regulaminem, wystarczy wypełnić formularz online, wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu. Dodajmy, że po założeniu depozytu, mamy tylko 2 dni na zasilenie go wpływami.

Jak długo nowa lokata Idea Bank będzie dostępna dla klientów? Trudno stwierdzić, instytucja nie podała informacji na ten temat, ale z doświadczenia możemy przypuszczać, że będzie to kilka dni. Warto więc się pospieszyć, jeśli myślimy o skorzystania z tego rodzaju instrumentów finansowych.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *