Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa lokata inwestycyjna 4,50%

News Opublikowano: 13-10-2016
kobieta

Klienci zainteresowani zdeponowaniem swoich oszczędności na lokacie w październiku 2016 mają powody do zadowolenia. Bank BGŻ Optima wprowadził do swojej oferty depozytowej kolejną edycję Lokaty bez Wahania, której oprocentowaniem tym razem wynosi 4,50% – to naprawdę bardzo dobre warunki biorąc pod uwagę średnie oprocentowanie innych depozytów na rynku. Przyjrzyjmy się z bliska tej interesującej propozycji.

Kolejna promocja lokaty BGŻ Optima – warunki oferty

Druga edycja Lokaty bez Wahania to efekt ogromnego zainteresowania jakim cieszył się ten depozyt w pierwszym wydaniu. Minimalna kwota, jaką musi wpłacić na rachunek każdy klient zainteresowany tym produktem to 4 000 złotych. Warto podkreślić, że możemy zerwać tę lokatę w dowolnej chwili bez żadnych dodatkowych kosztów. Depozyt mogą założyć jedynie posiadacze konta osobistego w BGŻ Optima.

Lokata bez Wahania to lokata inwestycyjna, oszczędzający lokują na niej swoje środki pieniężne na 1,5 roku. Oprocentowanie na poziomie 4,50% to korzystna propozycja, ale jak to często bywa w przypadku takich „okazyjnych” ofert, jest tu pewne ALE. Posiadacz depozytu osiągnie 4,50% zysku w najbardziej optymistycznym scenariuszu, czyli jeśli wartość WIBOR 3M w danych dniach nie będzie wahała się bardziej niż o 5 punktów w górę lub w dół.

Jak czytamy na stronie internetowej BGŻ Optima, subskrypcja lokaty 4,50% potrwa tylko do 26 października, nie pozostało więc już zbyt wiele czasu na złożenie wniosku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *