Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa lokata Idea Bank

News Opublikowano: 21-09-2016
pieniadze

Idea Bank to jedna z nielicznych instytucji finansowych, która posiada najbardziej korzystne lokaty krótkoterminowe na rynku depozytów. Lokata Happy to flagowy produkt, który zna każdy fan produktów oszczędnościowych. Tym razem przyjrzymy się innej ofercie – bank wprowadził w połowie września 2016 nowy depozyt Lokatę Letni Sejf – czy warto deponować tam środki?

Lokata Idea Bank – warunki promocji

Lokata Letni Sejf to krótkoterminowy depozyt, który zakładamy na 3 miesiące. Oprocentowanie nowej lokaty wynosi 2,15%, nie jest to zbyt dużo, porównując oprocentowanie innych depozytów na rynku – to całkiem przeciętna stawka.

Jednak warto podkreślić, że oszczędzający nie musi spełniać żadnych dodatkowych warunków typu korzystanie z innych produktów Idea Banku. Jakie kwoty możemy zdeponować na rachunku? Od 500 do nawet 1 mln złotych.

Warto być świadomym, że po złożeniu wniosku klient ma tylko 2 dni zasilenie rachunku zaoszczędzonymi pieniędzmi. Jak założyć Lokatę Letni Sejf? Mamy do wyboru skorzystanie z aplikacji mobilnej lub wypełnienia formularza przez Internet.

Do kiedy można wnioskować o lokatę na trzy miesiące w Idea Bank? Aż do odwołania, instytucja nie ujawniła konkretnych dat zakończenia akcji promocyjnej.

Jak widać (z pewnością ku niezadowoleniu wielu deponentów) oprocentowanie lokat bankowych z każdym miesiące pozwala na coraz mniejsze zyski, miejmy nadzieję, że bank w końcu przestaną obcinać oprocentowanie oferowanych depozytów.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *