Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa Lokata Fortune w Lion’s Bank

News Opublikowano: 10-08-2016
oszczedzanie

W okresie wakacyjnym banki często zalewają rynek ciekawymi ofertami krótkoterminowych lokat. Nie inaczej jest w sierpniu 2016, Lion’s Bank przygotował nową ofertę depozytową dla zamożnych klientów, którzy chcą ulokować na rachunku minimum 100 000 złotych. Przeanalizujmy najnowszą propozycję tej instytucji finansowej.

Lokata na 100 000 złotych – warunki oferty

Jak wiadomo Lion’s Bank dedykuje swoje produkty bogatym klientom, wpłata na poziomie 100 000 złotych to sporo dla przeciętnego Nowaka, ale oprocentowanie na poziomie 3% przy takich środkach pozwala na całkiem niezły zysk. Maksymalna wartość wpłaty to 1 000 000 złotych, w końcu sama nazwa depozytu też zobowiązuje.

Pewnym minusem tej oferty depozytowej jest konieczność utrzymania 10% wartości na koncie Lion’s Prime przez miesiąc, 3 lub 4 miesiące (czyli przez cały okres trwania lokaty w zależności od wyboru jej wariantu 10% naszych środków będzie zablokowanych). Jak założyć Lokatę Fortune? Wystarczy wypełnić elektroniczny wniosek dostępny na oficjalnej stronie internetowej Lion’s Bank.

Wysoki próg minimalnej wpłaty z pewnością ogranicza zasięg oferty Lion’s Banku, jednak jeśli dysponujemy wolnymi środkami o wartości przynajmniej 100 000 złotych, warto rozważyć ulokowanie swoich oszczędności na Lokacie Fortune – to naprawdę uczciwa oferta depozytowa gwarantująca oszczędzającym z zasobniejszym portfelem całkiem niezły zysk.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *