Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa Lokata BGŻ Optima w listopadzie!

News Opublikowano: 01-12-2016
oszczedzanie

BGŻ Optima po raz kolejny pozytywnie zaskakuje miłośników produktów oszczędnościowych. Pod koniec listopada 2016 roku instytucja wystartowała z promocją Lokaty Wystrzałowej oprocentowanej na poziomie 2,50%, na której można zdeponować nawet pół miliona złotych. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami najnowszej akcji promocyjnej BGŻ Optima.

Lokata BGŻ Optima 2,50% – to musisz wiedzieć

5-te urodziny BGŻ Optima to okazja dla klientów do skorzystania z wielu atrakcyjnych promocji. Z okazji okrągłej rocznicy bank oferuje wszystkim zainteresowanym (zarówno przyszłym, jak i obecnym klientom) krótkoterminową Lokatę Wystrzałową 2,50%, na której możemy ulokować maksymalnie 500 000 złotych (jeśli klient założy 5 depozytów po 100 000 złotych – taki jest dokładny limit dla jednej osoby).

Warto podkreślić, że rachunek możemy zasilić tylko nowymi wpływami. Lokatę zakładamy na 4 miesiące, po upływie tego czasu następuje kapitalizacja odsetek.

Zgodnie z obowiązującym regulaminem Lokatę Wystrzałową można założyć do 30 listopada bieżącego roku. Pozostało więc zaledwie kilka dni na skorzystanie z tej okazyjnej oferty. Warto podkreślić, że jest to limitowana promocja – w puli znajduje się tylko 5000 lokat do wykorzystania, a według aktualnych informacji połowa depozytów już została rozdysponowana. Jeśli posiadamy nadwyżkę finansową, którą chcielibyśmy sensownie zainwestować, warto rozważyć propozycję BGŻ Optima.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *