Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa lokata bankowa z premią – Toyota Bank

News Opublikowano: 11-09-2016
radosc

Akcja promocyjna „Lokata 130 dni z premią” to nowa oferta Toyota Banku, który we współpracy z Agorą postanowił we wrześniu 2016 zachęcić klientów do zakładania depozytów i polecania ich znajomym. Jak przedstawiają się szczegóły promocji tej krótkoterminowej lokaty?

Lokata na 130 dni z premią – Toyota Bank

Oferta depozytowa Toyota Bank jest dedykowana zarówno dla nowych, jak i stałych klientów instytucji finansowej. Depozyt zakładamy na 130 dni, a jego oprocentowanie wynosi 2,50%. Osoby, które do tej pory nie korzystały z usług Toyota Banku muszą zdeponować przynajmniej 10 000 złotych na rachunku (jeśli chcą dostać bonusowe środki), co nie jest małą kwotą i może znacznie ograniczyć grono uczestników akcji promocyjnej.

Wymagane saldo na koncie powinno zostać utrzymane przez nie mniej niż 70 dni. Osoby, którym nie zależy na premii, mogą zasilić rachunek kwotą 3000 złotych.

Po założeniu lokaty nowi klienci otrzymają 100 złotych premii. Stałych klientów obowiązują takie same limity kwotowe, jednak bank wypłaci im niższą premię, bo tylko 50 złotych. Jak założyć Lokatę na 130 dni? Zgodnie z regulaminem uczestniczy promocji muszą wypełnić wniosek o depozyt najpóźniej 30 września bieżącego roku. Jeden klient banku może założyć maksymalnie 10 lokat.

Na koniec warto podkreślić, że klienci, którzy między 7.04.2015 a 29.08.2016 rozwiązali umowę z Toyota Bankiem nie mogą wziąć udziału w promocji.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *