Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nowa lokata 2,75% Idea Bank – dla każdego!

News Opublikowano: 25-07-2016
kobieta

Mimo trwających wakacji, na rynku produktów oszczędnościowych nie widać zastoju, co chwila pojawiają się nowe oferty depozytów i rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. Jedną z nowości jest przykładowo lokata terminowa Idea Bank, z całkiem korzystnym oprocentowaniem na poziomie 2,75%. Przyjrzyjmy się bliżej tej propozycji dostępnej od końca lipca 2016 roku.

Lokata Go – podstawowe informacje o produkcie

Idea Bank oferuje wszystkim osobom zainteresowanym bezpiecznym pomnażaniem zgromadzonego kapitału lokatę na 90 dni (z oprocentowaniem 2,75%), na której możemy zdeponować nawet milion złotych. Co ciekawe nie musimy spełniać żadnych szczególnych warunków, aby zostać posiadaczami rachunku-zarówno nowi, jak i stali klienci mogą założyć depozyt Idea Bank.

Wysoki, maksymalny próg wpłaty to nie jedyny plus. Jeden klient może założyć tyle depozytów, ile tylko zechce. To nie wszystko. Zwykle oszczędzający muszą wpłacić na lokatę przynajmniej 1000 złotych, natomiast Lokatę Go możemy zasilić już kwotą 500 złotych, dzięki czemu produkt jest dostępny nawet dla osób z bardzo skromnymi oszczędnościami. Zgodnie z regulaminem, każdy posiadacz lokaty ma tydzień roboczy na zasilenie jej środkami.

Do kiedy trwa akcja promocyjna Idea Bank? Instytucja nie podała konkretnego terminu, promocja może się zakończyć tak naprawdę w każdej chwili, dlatego warto rozważyć ulokowanie kapitału na Lokacie Go, bo oparta jest na bardzo korzystnych warunkach, bez wielu obwarowań, typowych dla standardowych depozytów.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *