Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Niskooprocentowana pożyczka w BOŚ

News Opublikowano: 14-11-2016
kobieta

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a banki urozmaicają swoją ofertę produktów pożyczkowych i robią wszystko, by zachęcić jak najwięcej klientów do korzystania z właśnie ich usług. Jakie nowości czekają w Banku Ochrony Środowiska w połowie listopada 2016 roku? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Pożyczka w BOŚ i pomoc dla schroniska

BOŚ wystartował kilka dni temu z promocją pożyczki gotówkowej. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z tego produktu zadłużeniowego przy okazji wesprą wybrane przez siebie schronisko (BOŚ przekaże na ten cel worek karmy dla zwierząt). Trzeba przyznać, że to oryginalny zabieg marketingowy, który może „złapać za serce” wielu miłośników czworonogów.

Przejdźmy do szczegółów i warunków tej oferty. Oprocentowanie nowej pożyczki BOŚ wynosi tylko 2,99%, a maksymalny okres spłaty pożyczonych środków to 3 lata. Warto wspomnieć o prowizji, której wysokość to 8,99%. Ile maksymalnie może pożyczyć nam Bank Ochrony Środowiska? Zgodnie z regulaminem, górna granica pożyczki gotówkowej w tej instytucji wynosi 25 000 złotych, minimalna kwota to 1000 złotych. Pożyczkobiorca może również ubezpieczyć pożyczkę. Uzyskane środki może spożytkować na dowolny cel.

Jednak, aby móc załapać się na tę akcję promocyjną i atrakcyjnie oprocentowaną pożyczkę należy dodatkowo założyć rachunek osobisty w BOŚ. Promocja pożyczki gotówkowej BOŚ potrwa do końca 2016 roku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *