Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Niska marża i brak prowizji – pożyczka firmowa ING

News Opublikowano: 05-10-2016

Firmowe pożyczki to produkty zadłużeniowe, z których korzysta wiele przedsiębiorstw. ING Bank Śląski przygotował w październiku 2016 specjalną ofertę pożyczki dla klientów prowadzących własny biznes. Jak przedstawiają się warunki pożyczki dla przedsiębiorców w tej instytucji? Szczegóły w dalszej części wpisu.

Pożyczka firmowa ING – parametry oferty

Przedsiębiorcy mogą wnioskować w banku ING nawet o 2 000 000 złotych pożyczki, dzięki którym możemy sfinansować dowolne potrzeby związane z prowadzonym biznesem. Instytucja gwarantuje szybkie podjęcie decyzji o przyznaniu środków, bo maksymalnie do 48 godzin od złożenia wniosku.

To nie wszystko, jak czytamy na stronie internetowej banku, pożyczkobiorcy nie zostaną obciążeni prowizją za udzielenie pożyczki ani obciążeni kosztami za wcześniejszą spłatę zobowiązania. Jednak w przypadku wyboru wariantu bez prowizji oraz bez zabezpieczenia, pożyczkobiorca musi liczyć się z marżą na pioziomie 8% przy pożyczce do 50 000 złotych oraz powyżej 8% przy pożyczce, której wartość wynosi więcej niż 50 000 złotych. Zaciągając pożyczkę dla przedsiębiorców z zabezpieczeniem ING Bank Śląski oferuje klientom marżę na poziomie 4%. Klienci Premium mogą liczyć na preferencyjne warunki pożyczki (m.in. na niższą marżę).

Bez zabezpieczenia można pożyczyć środki o wartości do 250 000 złotych w ofercie standardowej oraz do 500 000 złotych w ofercie dla Klientów Premium. Maksymalny okres spłaty (w obu przypadkach), na jaki może zdecydować się przedsiębiorca to 120 miesięcy.

Jeśli planujemy większe wydatki związane z prowadzoną firmą, warto rozważyć ofertę pożyczkową ING Banku Śląskiego.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *