Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nest Bank podbija oprocentowanie swoich produktów

News Opublikowano: 21-12-2016

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich fanów produktów oszczędnościowych. Nest Bank, który niedawno wszedł na rynek postanowił zrobić miłą niespodziankę dla wszystkich osób lokujących środki na depozytach i kontach oszczędnościowych tuż przed świętami 2016. O co dokładnie chodzi? Szczegóły w dalszej części wpisu.

Oszczędzający zyskają więcej?

Nest Bank postanowił zachęcić potencjalnych klientów zainteresowanych założeniem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, przygotowując w grudniu specjalną ofertę promocyjną swojego konta. Oprocentowanie 2,25% dla kapitału do 50 000 złotych i 2,00% dla kwot przekraczających 50 000 złotych będą obowiązywały od momentu założenia konta do końca miesiąca, w którym rachunek został otwarty i przez dwa kolejne miesiące.

Przypomnijmy również, że instytucja opublikowała też nowy termin lokacyjny Lokaty Nowe Środki. Klienci indywidualni posiadający rachunek osobisty w Nest Banku mogą zdeponować zaoszczędzony kapitał na 12 miesięcy przy oprocentowaniu na poziomie 2,30%. Natomiast klienci nie dysponujący rachunkiem osobistym w tym banku, mogą założyć lokatę na 12 miesięcy przy oprocentowaniu wynoszącym 2,10%.

Nest Bank to instytucja, która powoli rozwija skrzydła, warto na bieżąco śledzić stronę internetową tego banku, z pewnością jeszcze nie raz będzie próbował zwiększyć liczbę swoich klientów kusząc ich atrakcyjnymi promocjami, jak każda instytucja, która dopiero wchodzi na rynek.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *