Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Nest Bank – Lokata 4,00% dla nowych klientów

News Opublikowano: 07-11-2016

Lokaty to produkty inwestycyjne, które szczególnie upodobali sobie klienci banków w Polsce. W listopadzie 2016 roku ofertę depozytową wzbogaciła kolejna lokata tym razem w Nest Banku. Atrakcyjne oprocentowanie na poziomie 4,00% sprawia, że zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej temu produktowi.

Atrakcyjna lokata bankowa 4,00% – szczegóły oferty

Nest Bank to zupełnie nowa marka, która zastąpiła Bank Smart. W celu przyciągnięcia nowych klientów instytucja przygotowała ofertę Lokaty Witaj z oprocentowaniem na poziomie 4,00% – to bez wątpienia bardzo konkurencyjna stawka. Depozyt zakładamy standardowo na 3-miesiące.

Jaką kwotę możemy maksymalnie zdeponować na tym rachunku? Jak czytamy w regulaminie, posiadacz lokaty Nest Bank może ulokować na niej od 1000 złotych do aż 10 000 złotych, co przy wspomnianym oprocentowaniu przedstawia się bardzo kusząco.

Kto może zostać posiadaczem lokaty Nest Banku? Oferta skierowana jest do wszystkich nowych klientów, którzy założą rachunek osobisty w tej instytucji. Następnie mają oni 30 dni na otwarcie Lokaty Witaj na powyższych warunkach.

Depozyt oferowany przez Nest Bank może konkurować z kultową już Lokatą Happy Idea Banku – z pewnością sporo miłośników lokat skorzysta z tej promocji, bo naprawdę warto.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *