Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Najtańsze polisy OC – wakacje 2016

News Opublikowano: 22-07-2016
iii filar

Jak wiemy ceny polis komunikacyjnych w ostatnich miesiącach poszybowały ostro w górę ku niezadowoleniu wielu kierowców. Jak wskutek tych zmian i zawirowań na rynku ubezpieczeniowym znaleźć najtańsze OC? Porównywarka Ubea opublikowała w lipcu 2016 roku badanie, które wyłoniło najkorzystniejsze polisy dla kierowców. Zapraszamy do zapoznania z zestawieniem.

Która polisa OC najmniej obciąży nasz portfel?

2016 rok to dobry okres dla towarzystw ubezpieczeniowych, między innymi ze względu na podwyżki polis OC. Mimo wzrostu cen, znajdziemy na rynku „perełki”, za które zapłacimy naprawdę niewiele. Który ubezpieczyciel okazał się najbardziej łaskawy dla właścicieli samochodów? W wakacyjnym rankingu polis OC bezsprzecznie wygrywa Aviva (OC) i Link4 (OC+NNW). Różnice między ofertami tych dwóch firm ubezpieczeniowych są naprawdę niewielkie.

Oczywiście pamiętajmy, że są to jedynie szacunkowe dane i luźne sugestie, ponieważ do wyliczenia indywidualnej składki dla każdego właściciela pojazdu ubezpieczyciel bierze pod uwagę kilkadziesiąt bardzo różnych czynników. Jednak warto przejrzeć oferty Avivy i Link4, bo obecnie należą oni do grupy najtańszych towarzystw ubezpieczeniowych.

Samo posiadanie samochodu wiąże się z niemałymi kosztami, nie warto dokładać sobie wydatków kupując pierwszą lepszą polisę. Poświęćmy czas na porównanie różnych ofert, dzięki takiej strategii w skali roku możemy zaoszczędzić naprawdę niezłą sumę.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Tagi:
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *