Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Najlepsze kredyty konsolidacyjne – wrzesień 2016

News Opublikowano: 26-09-2016

Wielu klientów, którzy mają do spłaty więcej niż jeden kredyt i to w dodatku w różnych bankach, w pewnym momencie zmaga się z problemem ich terminowej spłaty. Kredyty konsolidacyjne to produkty, które znacznie ułatwiają spłatę kilku zobowiązań, łącząc wiele rat w jedną. Który kredyt konsolidacyjny jest najkorzystniejszy we wrześniu 2016 roku? Zapraszamy do zapoznania z naszym porównaniem.

Kredyt konsolidacyjny – który warto zaciągnąć we wrześniu?

Jednym z produktów, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kredytobiorców w ostatnim czasie jest Konsolidacyjna Pożyczka Gotówkowa oferowana przez Alior Bank. Maksymalna kwota, o jaką możemy wnioskować to aż 200 000 złotych. Dużym plusem ofert jest długi okres spłaty (120 miesięcy) oraz brak poręczycieli i zabezpieczeń. Korzystając z promocji „Obniżamy oprocentowanie do 60%” można naprawdę korzystnie skonsolidować swoje długi w ramach tej pożyczki.

Drugim równie dobrym produktem jest Kredyt Konsolidacyjny oferowany przez Bank BPH. Maksymalna kwota, w ramach której możemy skonsolidować swoje zobowiązania to również 200 000 złotych, a najdłuższy okres kredytowania, podobnie jak w przypadku pożyczki konsolidacyjnej Alior Banku wynosi 10 lat. Aktualnie RRSO w ramach promocji wynosi 9,23%.

Godny uwagi jest także Kredyt Konsolidacyjny mBank, choć maksymalna kwota, o jaką możemy wnioskować jest nieco mniejsza, bo wynosi 180 000 złotych, a okres kredytowania to 96 miesięcy.

Jeśli myślimy o konsolidacji kilku kredytów, warto rozważyć jedną z powyższych propozycji banków.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *