Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Najlepiej oprocentowane IKE w Millennium Bank

News Opublikowano: 16-11-2016
senior

IKE to produkty oszczędnościowe powstałe z myślą zachęcenia Polaków do dodatkowego odkładania środków pieniężnych na przyszłą emeryturę. Jak czytamy na portalu RP w listopadzie 2016 roku, aktualnie instytucją finansową, która oferuje najlepiej oprocentowanie Indywidualne Konto Emerytalne jest Millennium Bank. Przyjrzyjmy się bliżej ofercie IKE tego banku.

IKE Millennium Bank 3,00% – warunki

Głównym atutem Indywidualnego Konta Emerytalnego w Millennium Banku jest całkiem atrakcyjne oprocentowanie tego produktu, które wynosi 3,00% – to obecnie najlepsza oferta na rynku (i więcej niż na wielu klasycznych lokatach bankowych!).

Minimalna kwota wpłaty, jaką musi dokonać posiadacz IKE to tylko 100 złotych. Warto podkreślić, że Millennium Bank nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za otwarcie Indywidualnego Konta Emerytalnego, czy też za jego prowadzenie – wszystkie wpłacane środki są inwestowane.

Co więcej, nie musimy dokonywać wpłat w określonych terminach – jest to bardzo elastyczne rozwiązanie, zasilamy IKE wtedy, kiedy chcemy. Jak założyć IKE w Millennium Banku? Wystarczy odwiedzić jeden z oddziałów instytucji lub zadzwonić na infolinię.

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Komisję Nadzoru Finansowego, na dodatkową, prywatną emeryturę odkłada środki niewiele ponad 50 000 Polaków. Warto rozważyć założenie IKE w Millennium Bank lub innej instytucji, jeśli do tej pory nie odłożyliśmy jeszcze żadnych oszczędności na starość.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *