Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Millennium Bank znosi prowizje od kredytów i pożyczek

News Opublikowano: 15-11-2016
zero

Potencjalni kredytobiorcy zainteresowani produktami zadłużeniowymi w Millennium Banku mają powody do radości. Od listopada 2016 roku instytucja finansowa zniosła prowizje od pożyczek hipotecznych, kredytów hipotecznych i konsolidacyjnych kredytów hipotecznych. Na jakie oszczędności mogą teraz liczyć klienci Millennium Bank? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Kredyty i pożyczki bez prowizji – szczegóły

Z pewnością wiele osób zastanawia się, jakie warunki należy spełnić, aby móc skorzystać z kredytu hipotecznego lub pożyczki hipotecznej Millennium Bank bez prowizji? Okazuje się, że nie trzeba nic szczególnego robić, promocja nie jest objęta żadnymi dodatkowymi warunkami – wystarczy złożyć wniosek w instytucji finansowej i czekać na decyzję banku.

Obniżka z 2,00% prowizji do 0% pozwala na ogromne oszczędności dla potencjalnych kredytobiorców, zwłaszcza jeśli staramy się o kredyt hipoteczny na wysoką kwotę. Z pewnością ta promocja przyciągnie wielu klientów planujących zakupić nieruchomość na kredyt. Zdecydowanie warto rozważyć zaciągnięcie kredytu lub pożyczki hipotecznej w tym banku, nie bez powodu kredyt hipoteczny Millennium Bank jest liderem wśród najtańszych kredytów w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Do kiedy potrwa bezprowizyjny okres na zadłużeniowe produkty hipoteczne? Jak możemy przeczytać w regulaminie, akcja promocyjna zakończy się 31 grudnia 2016 roku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *