Megahipoteka Alior Banku

Banki nieustannie zmieniają swoje oferty, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Wymusza to na nich również rosnąca konkurencja. Nie dziwi więc tak duże zróżnicowanie kredytów hipotecznych, których spłata jest zabezpieczona hipoteką. Zaciągany na wiele lat stanowi dla banku duże źródło zysku. Przeglądając oferty różnych instytucji finansowych zwróciliśmy uwagę na „Megahipotekę” Alior Banku. Czym jest i jakie są jej warunki? Czy warto uwzględnić ten bank jeżeli myślimy o wzięciu kredytu hipotecznego?

Oferta kredytów hipotecznych jest bardzo zróżnicowana, co oznacza, że wybór najkorzystniejszej dla nas opcji wcale nie jest łatwy. Przy jego wyborze warto wziąć pod uwagę kilka zmiennych m.in.: oprocentowanie, wysokość raty, marżę oraz prowizję pobieraną przez bank.

Megahipoteka Alior Banku

Oferta „Magahipoteka” Alior Banku umożliwia uzyskanie pieniędzy na spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku, uregulowanie zaległości innych pożyczek i kredytów, dowolny cel konsumpcyjny i przede wszystkim uzyskanie gotówki na zakup lokalu użytkowego.

Wniosek o kredyt mieszkaniowy należy złożyć w oddziale banku, lub spotkać się bezpośrednio z bankierem. Procedura jest uproszczona do minimum, dlatego też wstępną decyzję można uzyskać już w przeciągu jednego dnia.

Zalety Megahipoteki

Kredyt hipoteczny z niską marżą pozwoli nie tylko spełnić marzenia o własnym lokum, ale sprawi, że zyskamy pewność co do wysokości swoich miesięcznych rat. „Megahipoteka” oferuje klientom marżę w wysokości zaledwie 1,99 proc.

W przypadku trudności ze spłatą kolejnych rat istnieje możliwość zawieszenia spłaty do 6 miesięcy w roku (łącznie nawet 5 lat). Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy pewność, że w przypadku problemów z regulowaniem comiesięcznych zobowiązań bank nie zajmie naszego mieszkania / domu.

W zależności od indywidualnych preferencji klienta bank może udzielić kredytu aż w 5 różnych walutach: PLN/ CHF/ EUR/ USD/ GBP. Dodatkowo decydując się na Megahipotekę Alior Banku klienci zyskują środki także na zakup działki budowlanej, szansę na premię za polecenie produktu znajomemu, możliwość udzielenia kredytu na podstawie dochodów uzyskanych za granicą.

Oferta kredytu hipotecznego Alior Banku jest warta rozważania. Pamiętajmy jednak, że nie jest to jedyny bank, który udziela tego typu pożyczek.

Udostępnij:
Oceń wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top