Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

mBank obiecuje 760 zł dla młodych

News Opublikowano: 19-08-2016

W ofercie mBanku pojawiło się nowe konto „eKonto m”, które dedykowane jest dla klientów rozpoczynających współpracę z tym bankiem. Akcja promocyjna uwzględnia możliwość zdobycia przez klientów pieniędzy do wykorzystania na zakup telefonów komórkowych, paliwo bądź kurs prawa jazdy. Maksymalna wysokość bonusów ma szansę osiągnąć wartość 760 złotych.

eKonto m dla klientów od 13 do 24 roku życia

eKonto m to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy stworzony z myślą o osobach w wieku od 18 do 24 lat, choć konto mają szansę uruchomić młodociani, którzy przekroczyli 13. rok życia. Warto zwrócić uwagę, że rachunek prowadzony jest bezpłatnie do momentu ukończenia 20. roku życia, a dodatkowym atutem oferty jest darmowy dostęp do wszystkich bankomatów na terenie kraju.

Ile kosztuje eKonto m po ukończeniu 21. roku życia?

Ukończenie 21 roku życia sprawia, iż klient zobowiązany jest do ponoszenia opłaty 5 miesięcznie za prowadzenie konta, choć można jej uniknąć uzyskując wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł miesięcznie. Karta płatnicza staje się płatna (4 zł), jeśli nie zdołamy wykonać co najmniej pięciu transakcji w skali miesiąca. Z kolei bankomaty niezmiennie pozostają dostępne dla klientów za darmo.

Jak uzyskać bonusowe 760 zł?

Do promocji mogą przystąpić nowi klienci w wieku od 18 do 25 lat. Rejestracja w serwisie www.bralbym.pl daje szansę zdobycia vouchera na smartfon o wartości 760 zł (do wykorzystania w sklepie internetowym Orange Polska) bądź 760 zł, które zostaną przeznaczone na paliwo lub kurs prawa jazdy. Rejestracja w promocji wymaga dokonania pięciu transakcji kartą, a ponadto zalogowania się do serwisu transakcyjnego bądź aplikacji mobilnej.

Trudniejszy wymóg – poleć konto znajomym

Chcąc uzyskać voucher lub środki do wykorzystania zobowiązani jesteśmy do polecenia konto co najmniej trzem znajomym, którzy zostaną nowymi klientami mBanku. Do odbioru promocyjnej kwoty uprawnieni będziemy dopiero wówczas, gdy poleceni znajomi także wykażą się identyczną aktywnością na swoich rachunkach.

Bartosz
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *