Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata Wystrzałowa BGŻ Optima – nowość

News Opublikowano: 28-11-2016
pieniadze

Kolejna nowa lokata na rynku depozytów w listopadzie 2016 – BGŻ Optima przygotował specjalną krótkoterminową Lokatę Wystrzałową z okazji 5-lecia swojego istnienia. Na jakie profity mogą liczyć klienci zainteresowani tą lokatą z okazji urodzin banku? Szczegóły poniżej.

Nowa lokata BGŻ Optima – czy warto ją zakładać?

Jak wiadomo BGŻ Optima to instytucja, która ma bardzo rozbudowany wachlarz produktów oszczędnościowych. Wielbiciele lokat doskonale znają ten bank, który często oferuje atrakcyjnie oprocentowane lokaty. Jak jest tym razem?

Lokata Wystrzałowa to produkt oszczędnościowy, który zakładamy na 4 miesiące. Jej oprocentowanie wynosi 2,50% do kwoty 100 000 złotych (dla 5000 pierwszych klientów) – możemy więc uznać, że jest to dobra stawka w porównaniu z propozycjami konkurencyjnych banków. Jeden klient BGŻ Optima może założyć nie więcej niż 5 depozytów.

Jak założyć Lokatę BGŻ Optima? Wszystkie formalności można załatwić całkowicie zdalnie. Wystarczy wypełnić elektroniczny wniosek o założenie depozytu i to w odpowiednim czasie (określa to regulamin) zasilić nowy rachunek zaoszczędzonymi środkami pieniężnymi.

Jak czytamy na stronie banku, promocja potrwa do 30 listopada bieżącego roku, nie pozostało już więc zbyt wiele czasu na założenie depozytu. Pamiętajmy, że pula lokat jest ograniczona do 5000!

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *