Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata w euro – BOŚ Bank

News Opublikowano: 30-06-2016
euro

Lokaty bankowe to jedne z ulubionych produktów oszczędnościowych Polaków. Banki doskonale zdają sobie z tego sprawę, właśnie dlatego branża depozytów jest tak rozbudowana. BOŚ Bank postanowił pójść o krok dalej i przygotował w czerwcu 2016 roku dla osób zainteresowanych gromadzeniem kapitału lokatę w euro. Przyjrzyjmy się bliżej tej propozycji.

Lokata walutowa – podstawowe informacje

Na Ekolokatę EUROzyskowną można wpłacać tylko nowe środki. Osoby, które zdecydują się na założenie depozytu na 3 miesiące mogą liczyć na oprocentowanie na poziomie 0,60%. Z kolei posiadacze lokat półrocznych zyskają 0,85% w skali roku. W przypadku lokat na rok będzie to 1,05% zysku.

Ile środków możemy zdeponować na rachunku? BOŚ Bank nie ustalił górnego limitu kwoty, jednak nie możemy ulokować na depozycie mniej niż 100 euro. Warto dodać, że jeden klient może być posiadaczem nawet kilku depozytów – nie ma w tej kwestii ograniczeń.

Aby założyć lokatę walutową nie trzeba udawać się osobiście do BOŚ Banku, wszystkie formalności można załatwić za pośrednictwem Internetu, wystarczy wypełnić wniosek online dostępny na głównej stronie instytucji.

Lokata walutowa BOŚ Banku to jeden z najkorzystniejszych depozytów w euro na rynku, która zajmuje wysokie miejsca w rankingach. Jeżeli planujemy ulokować środki w obcej walucie na 3, 6 lub 12 miesięcy warto rozważyć ofertę tej instytucji finansowej. Pamiętajmy o zapoznaniu ze wszystkimi punktami regulaminu przed złożeniem wniosku o depozyt w euro.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *