Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata Tylko Teraz powróciła do oferty Idea Bank

News Opublikowano: 26-10-2016
lokata

Lokaty to produkty oszczędnościowe, dzięki którym nie musimy trzymać pieniędzy w skarpecie kapitał sam może na siebie pracować-w teorii, bo w praktyce od wielu miesięcy oprocentowanie depozytów nie umożliwia zbyt atrakcyjnych zysków. Mimo nieciekawej sytuacji na rynku lokat warto wspomnieć o depozycie Tylko Teraz (2,75%), który powrócił do oferty Idea Bank w połowie października 2016 roku.

Lokata krótkoterminowa znów dostępna dla klientów

Lokata Tylko Teraz to produkt, który co jakiś czas pojawia się na nowo w ofercie Idea Banku-jest to lokata czasowa, zwykle dostępna przez kilka, kilkanaście dni. Ze świecą szukać ofert lokat z oprocentowaniem powyżej 3,00% (poza klasycznymi ofertami jak lokata HAPPY 4,00% oraz HAPPY Plus 3,25%) w takiej sytuacji lokata Tylko Teraz oprocentowana na 2,75% w skali roku nie wypada najgorzej.

Warto podkreślić, że oszczędzający mogą założyć dowolną liczbę rachunków – w tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń. Zgodnie z obowiązującym regulaminem, każdy klient musi wpłacić na lokatę przynajmniej 500 złotych, co jest dosyć niską kwotą.

Jak założyć lokatę Idea Bank? Wystarczy wypełnić elektroniczny wniosek i czekać na kontakt ze strony pracowników instytucji finansowej. Czy warto w ogóle korzystać z tej cyklicznej oferty depozytowej? Uważamy, że tak, zwłaszcza jeśli nie mamy pomysłu gdzie ulokować sporą nadwyżkę finansową, bo maksymalny próg wpłaty w tym przypadku wynosi aż 1 mln złotych!

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *