Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata Toyota Bank i 100 zł w bonusie

News Opublikowano: 11-11-2016

Toyota Bank przygotował w listopadzie 2016 roku kolejną edycję promocji lokaty, wszyscy sympatycy tego rodzaju produktów oszczędnościowych mają powody do zadowolenia. Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać 100 złotych bonusu przy założeniu lokaty z oprocentowaniem na poziomie 2,50%? Szczegóły najnowszej promocji Toyota Bank znajdziecie poniżej.

Lokata 2,50% Toyota Bank na 70 dni

Uczestnik promocji zainteresowany uzyskaniem bonusowej premii w wysokości 100 złotych, może ulokować na rachunku do 100 000 złotych. Jednak warto podkreślić, że z promocji możemy skorzystać tylko za pośrednictwem dedykowanej strony i udostępnionego tam formularza.

Każdy deponent musi założyć lokatę do końca grudnia tego 2016 roku założyć co najmniej jedną lokatę (maksymalnie może otworzyć 10 rachunków) na łączną sumę przynajmniej 10 000 zł. Zostanie posiadaczem lokaty Toyota Bank to połowa zadania, kolejny krok to utrzymanie depozytu przez minimum 70 dni. 100 złotych premii to nie wszystko. Ci klienci, którzy zarejestrują się dodatkowo w promocji „Tankuj korzyści do pełna” mogą uzyskać kolejne 10 zł, wystarczy tylko, że wypełnią specjalny formularz, bo powiększyć kwotę bonusu od Toyota Banku.

Do kiedy można wziąć udział w akcji promocyjnej? Zgodnie z regulaminem promocja potrwa do końca listopada bieżącego roku, pozostało więc jeszcze kilka tygodni na założenie lokaty Toyota Bank.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *