Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata Progresywna Noble Bank – nowość

News Opublikowano: 29-08-2016
kobieta

Lokata Progresywna to nowa oferta depozytowa Noble Bank, dostępna dla wszystkich zainteresowanych pomnażaniem swoich oszczędności. Jaki zysk z inwestycji możemy osiągnąć korzystając z tego produktu w sierpniu bieżącego roku? Przyjrzymy się bliżej podstawowym parametrom tego depozytu.

Lokata Progresywna na rok – co musisz o niej wiedzieć?

Jest to lokata bankowa, na której deponujemy środki na 12 miesięcy. Plusem oferty jest naprawdę niski minimalny próg wpłaty oszczędności, wystarczy dysponować kwotą 500 złotych, by móc skorzystać z tej propozycji Getin Banku. Instytucja finansowa nie podała natomiast informacji o limicie odnośnie maksymalnej wartości kapitału, jakim możemy zasilić lokatę, co można uznać za plus. Nad bezpieczeństwem ulokowanych pieniędzy czuwa Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Co jeszcze warto wiedzieć o tym produkcie? Oprocentowanie lokaty rośnie z każdym kolejnym miesiącem, a średnio wynosi 2,10% (to lepsze warunki, niż oferuje aktualnie Getin Bank, gdzie średnie oprocentowanie lokaty progresywnej wynosi 1,90%) Kapitalizacja odsetek lokaty Noble Bank nastąpi pod koniec okresu lokacyjnego. Warto wspomnieć, że w przypadku zerwania depozytu w ciągu 30 dni od jego założenia, klient utraci wszystkie wypracowane odsetki – taki ruch jest więc zupełnie nieopłacalny.

Aby poznać więcej szczegółów na temat tej oferty wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na głównej stronie Noble Banku lub zadzwonić na infolinię instytucji.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *