Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata Profitable z oprocentowaniem 1,90% w Lion’s Banku

News Opublikowano: 27-03-2017

Lion’s Bank to instytucja, która adresuje swoje produkty do nieco bardziej zamożnych klientów. Co interesującego pojawiło się w ofercie tej instytucji finansowej w marcu 2017 roku? Przeanalizujmy nową lokatę krótkoterminową Profitable – czy warto deponować na niej zaoszczędzone środki?

Lokata krótkoterminowa Lion’s Bank – informacje dla deponentów

Lokata Profitable posiada oprocentowanie na poziomie 1,90%. Maksymalna kwota, jaką możemy zasilić rachunek to 100 000 złotych, a minimalna – 10 000 złotych. Ile wynosi okres lokacyjny? Lokata Profitable jest produktem krótkoterminowym. Możemy zamrozić na niej nasze oszczędności na miesiąc, dwa, kwartał, pół roku lub siedem miesięcy.

Dużym atutem tej oferty jest brak konieczności korzystania z dodatkowych produktów dostępnych w Lion’s Banku jak rachunek osobisty, czy ubezpieczenie. Co więcej, lokatę mogą założyć zarówno stali, jak i zupełnie nowi klienci banku. Warto wspomnieć, że produkt jest dostępny jedynie przez Internet.

Czy lokata Profitable jest opłacalna? Porównując depozyt z tym, co oferuje konkurencja lokata Lion’s Banku wypada poprawnie – nie jest to zła oferta, ale też nie można nazwać jej wyjątkowo okazyjną.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *