Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata online Millenet

News Opublikowano: 24-11-2016
lokata bankowa

Lokaty online w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy bardzo zyskały na popularności. Klienci banków coraz chętniej korzystają z udogodnień jakie oferują im systemy e-bankowości. Przyjrzyjmy się w listopadzie 2016 roku ofercie lokaty internetowej Banku Millennium. Szczegóły poniżej.

Lokata online Millenet – podstawowe informacje

Na wstępie podkreślmy, że lokata online Millennium Bank dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem Internetu, klient nie ma możliwości założenia jej podczas osobistej wizyty w placówce. Co ciekawe depozyt ten możemy założyć nie tylko w złotówkach, ale i w EUR, USD oraz GBP. Minimalna kwota, jaką oszczędzający musi zasilić internetową lokatę bankową to 500 złotych, a maksymalna – 200 USD, 200 EUR albo 200 GBP.

W zależności od wyboru waluty oraz długości okresu lokacyjnego, oprocentowanie lokaty online może wynieść od 0,05% (lokata krótkoterminowa na 16-31 dni w euro) do 1,10% (lokata długoterminowa na 367-732 dni w złotówkach). Trudno zaprzeczyć, że nie są to zbyt oszałamiające stawki. Jeśli dobrze przewertujemy rynek depozytów, to znajdziemy konkurencyjne oferty na lepszych warunkach.

Tak, czy inaczej warto obserwować stronę internetową Millennium Bank, ponieważ w ramach promocji Happy Hours w wyznaczonych godzinach możemy założyć lokatę internetową z nieco podwyższonym oprocentowaniem.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *